Demeter: Przebudzenie zła

5/10

Fabuła

Film “Demeter: Przebudzenie zła” to historia, która rozpoczyna się od pozornie zwyczajnego rejsu. Morze jest spokojne, a prognozy nie zapowiadają żadnych niespodzianek. Jednakże, gdy szkuner “Demeter” wypływa z nabrzeża, nikt nie zdaje sobie sprawy, że na pokładzie znajduje się coś złowrogiego ukrytego w jednej z dwudziestu czterech nieoznakowanych skrzyń.

Gdy zapada zmrok, statek znajduje się już na pełnym morzu, a załoga odkrywa pierwszą ofiarę. Wołanie o pomoc staje się bezcelowe, a walka o przetrwanie okazuje się niezwykle trudna. Każda kolejna noc przynosi śmierć, a sprawca pozostaje nieuchwytny. Im bliżej jesteśmy londyńskiego portu, tym bardziej oczywiste staje się, że najgorsze dopiero nadchodzi.

“Demeter: Przebudzenie zła” to film pełen napięcia i tajemnicy. Widzowie będą trzymać załogę kciuki, próbując odgadnąć tożsamość i motywy tajemniczego sprawcy. Czy uda im się przetrwać do londyńskiego portu? Czy zdołają odkryć prawdę ukrytą w tajemniczych skrzyniach? Tego dowiemy się dopiero podczas seansu, który zapewni nam niezapomniane emocje i dreszczyk emocji.

Cały film „Demeter: Przebudzenie zła” online

Dzisiejsza data to 27.09.2023, a więc już jakiś czas minął od premiery filmu “Demeter: Przebudzenie zła”. Film ten został wyreżyserowany przez André Øvredala, który był jedynym reżyserem tego projektu. Premiera odbyła się 9 sierpnia 2023 roku, a oryginalny tytuł filmu brzmiał “The Last Voyage of Demeter”. Był to horror, który został wyprodukowany we współpracy między Stanami Zjednoczonymi, Włochami, Niemcami i Maltą. Scenariusz filmu został napisany przez Bragiego F. Schuta oraz Zaka Olkewicza. Choć premiera już się odbyła, warto nadal śledzić losy tego filmu i być może w przyszłości będzie można go obejrzeć na ekranach kin lub platformach streamingowych.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!