Dawid i Elfy

5.8/10

Fabuła

Opis filmu “Dawid i Elfy”:

W magicznej krainie świętego Mikołaja, Elf Albert zastanawia się, skąd bierze się magiczna moc, która sprawia, że prezenty są tak wyjątkowe. Jego teoria opiera się na przekonaniu, że to miłość ludzi jest źródłem tej mocy. Zdumiewający jest dla niego fakt, że święty Mikołaj jest niezbędny do rozdawania prezentów, skoro można by pojechać do ludzi i czerpać z ich miłości bezpośrednio. Postanawia więc sprawdzić swoją teorię i ucieka z krainy świętego Mikołaja.

Jednak na Ziemi okazuje się, że nikt nie kocha Elfa Alberta i nie potrzebuje jego magii ani prezentów. Jego magiczna moc zaczyna słabnąć, a sytuacja staje się coraz bardziej beznadziejna. Na szczęście spotyka 11-letniego Dawida, który wierzy w magię świąt i desperacko szuka jej w wielkim mieście. Dawid darzy Alberta szczerą miłością i jest gotów zrobić wszystko dla swojego nowego przyjaciela.

Jednak nawet ta szczera miłość nie zwiększa magicznej mocy Alberta. Wydaje się, że odpowiedź na pytanie skąd bierze się ta moc nadal pozostaje tajemnicą. Elfowi grozi najgorsze, jeśli nie znajdzie odpowiedzi na to pytanie. Czy Dawid i Albert będą w stanie odkryć tę tajemnicę i uratować magiczną moc elfa? Przekonaj się oglądając film “Dawid i Elfy”!

Cały film „Dawid i Elfy” online

Premiera filmu “Dawid i Elfy” odbyła się już dnia 6 grudnia 2021 roku. Film został wyreżyserowany przez Michała Rogalskiego, który był jedynym reżyserem produkcji. “Dawid i Elfy” to familijny i świąteczny film, który został wyprodukowany w Polsce. Scenariusz do filmu został napisany przez Mariusza Kuczewskiego oraz Marcina Baczyńskiego. Czas trwania filmu wynosi 106 minut. Biorąc pod uwagę dzisiejszą datę, czyli 17 września 2023 roku, premiera filmu “Dawid i Elfy” miała miejsce już w przeszłości.

Gdzie oglądać „Dawid i Elfy” online?

Film można oglądać na platformie VOD, takiej jak Netflix. Netflix jest znany z szerokiej gamy filmów i seriali dostępnych w swojej bibliotece. Serwis ten oferuje również oryginalne produkcje, które zdobyły wiele nagród i cieszą się dużą popularnością.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!