Daleko od drzewa

7.5/10

Fabuła

W filmie “Daleko od drzewa” rodzicielstwo staje się prawdziwym wyzwaniem, szczególnie gdy młody szop odkrywa swoją niepohamowaną ciekawość, której rodzic pragnie go chronić. W tej pełnej emocji i wzruszeń krótkometrażowej animacji Walt Disney Animation Studios, młodzieniec musi nauczyć się żyć z sercem na dłoni, pomimo nieustającego zagrożenia ze strony zła. Przeplatając humor i przygodę, film ten porusza ważne tematy dotyczące dorastania, samodzielności i odpowiedzialności. “Daleko od drzewa” to opowieść, która z pewnością poruszy serca widzów i dostarczy im niezapomnianych chwil pełnych magii Disneya.

Cały film „Daleko od drzewa” online

Premiera filmu “Daleko od drzewa”, którego jedynym reżyserem jest Natalie Nourigat, miała miejsce 24 listopada 2021 roku. Oryginalny tytuł filmu to “Far From the Tree”, a należy on do gatunku animacji, dramatu oraz krótkometrażowego. Film został wyprodukowany w USA, a jego scenariusz został napisany przez samą Natalie Nourigat. Czas trwania tego dzieła wynosi 7 minut.

Biorąc pod uwagę dzisiejszą datę, czyli 28 listopada 2023 roku, możemy stwierdzić, że premiera filmu “Daleko od drzewa” odbyła się już w przeszłości. Było to dwa lata temu, gdyż data premiery wskazuje na rok 2021. Film ten z pewnością zyskał uznanie widzów ze względu na swoje unikalne połączenie animacji, dramatu i krótkometrażowego formatu. Reżyserka Natalie Nourigat zapewne wniosła swój niepowtarzalny styl i wizję do tego projektu, co mogło przyczynić się do jego sukcesu. Mimo krótkiego czasu trwania, film ten zapewne porusza ważne tematy i zostawia głębokie wrażenie na widzach.

Gdzie oglądać „Daleko od drzewa” online?

Film można obejrzeć na platformie VOD, a konkretnie na serwisie Disney+. Disney+ jest znany z tego, że oferuje szeroki wybór filmów i seriali produkowanych przez Walt Disney Studios oraz innych wytwórni należących do The Walt Disney Company. Serwis ten zawiera również treści związane z markami takimi jak Marvel, Star Wars, Pixar i National Geographic.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!