Cześć, żegnaj i wszystko pomiędzy

5.5/10

Fabuła

“Miłość na rozdrożu” to poruszający film opowiadający historię Clare (Talia Ryder) i Aidana (Jordan Fisher), którzy postanawiają zakończyć swój związek przed rozpoczęciem studiów. Ostatnia wspólna randka staje się jednak okazją do powrotu do miejsc i wydarzeń, które miały ogromne znaczenie dla ich miłości – pierwszego spotkania, pierwszego pocałunku i pierwszej kłótni. W trakcie niezwykłego wieczoru bohaterowie zaczynają zadawać sobie pytanie, czy ich licealna miłość ma szansę przetrwać próbę czasu. “Cześć, żegnaj i wszystko pomiędzy” to film, który porusza temat trudności dorastania i konfrontacji z własnymi uczuciami, skłaniając widza do refleksji nad tym, czy prawdziwa miłość może przetrwać nawet najtrudniejsze chwile.

Cały film „Cześć, żegnaj i wszystko pomiędzy” online

Premiera filmu “Cześć, żegnaj i wszystko pomiędzy” odbyła się już 6 lipca 2022 roku. Film został wyreżyserowany przez Michaela Lewena i nosi oryginalny tytuł “Hello, Goodbye and Everything in Between”. Jest to produkcja z gatunku dramatu, komedii i romansu, która powstała w Stanach Zjednoczonych. Scenariusz do filmu napisali Ben York Jones i Amy Reed. Czas trwania tego obrazu wynosi 83 minuty.

Dzisiejsza data to 10 października 2023 roku, więc premiera filmu “Cześć, żegnaj i wszystko pomiędzy” miała miejsce już w przeszłości. Widzowie mieli okazję zobaczyć tę produkcję przed ponad rokiem. Film zapewne przyciągnął uwagę widzów swoim interesującym połączeniem dramatu, komedii i romansu. Reżyserem tego obrazu jest Michael Lewen, a scenariusz stworzyli Ben York Jones i Amy Reed. “Cześć, żegnaj i wszystko pomiędzy” trwa zaledwie 83 minuty, co czyni go krótkim, ale intensywnym doświadczeniem kinowym.

Gdzie oglądać „Cześć, żegnaj i wszystko pomiędzy” online?

Film można oglądać na platformie VOD, takiej jak Netflix. Netflix jest znany z szerokiej gamy filmów i seriali dostępnych w swojej bibliotece. Serwis ten oferuje również oryginalne produkcje, które zdobyły wiele nagród i cieszą się dużą popularnością.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!