Cudak

5.7/10

Fabuła

W filmie “Cudak” poznajemy historię Romana Cudakowskiego, znanego jako Cudak, który gra w zespole na weselach i miejskich imprezach. Jednak podczas okupacji jego sytuacja finansowa staje się trudna. Wejścia Niemców do lokali są dla niego okazją do zarobku, jednak nie wyobraża sobie orkiestry bez skrzypka. Wtedy Cudak postanawia wydostać utalentowanego Szymona Akermana z getta na koncerty, mimo że przed wojną nie zgadzali się ze sobą. W nowej rzeczywistości obaj potrzebują siebie nawzajem: Cudak może zarabiać grając z Akermanem, a ten ostatni zyskuje szansę na przetrwanie. Pewnego dnia Roman decyduje się na stałe ukrycie skrzypka i jego rodzinę z getta, ryzykując własne życie w swoim domu. Film “Cudak” to poruszająca opowieść o poświęceniu, przyjaźni i walce o przetrwanie w czasach wojny.

Cały film „Cudak” online

Dzisiejsza data to 05.12.2023, a premiera filmu “Cudak” już się odbyła w przeszłości. Film został wyreżyserowany przez Annę Kazejak i miał swoją premierę 9 lipca 2021 roku. “Cudak” to dramat wojenny, który został wyprodukowany w Polsce. Scenariusz do filmu został napisany przez Marka Kreutza. Czas trwania filmu wynosi 88 minut.

Gdzie oglądać „Cudak” online?

Film “Canal + Premiery” można oglądać na platformie Canal+ VOD. Ten serwis VOD słynie z szerokiej oferty filmowej, w tym premierowych produkcji, ekskluzywnych seriali oraz programów sportowych.

Natomiast filmy emitowane przez TVP można oglądać na platformie TVP VOD. Serwis ten jest znany z bogatej biblioteki filmowej, obejmującej zarówno polskie klasyki, jak i nowe produkcje.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!