Córka

6.8/10

Fabuła

W filmie “Córka” towarzyszymy Ledzie, laureatce Oscara, która postanawia spędzić wakacje na greckiej wyspie. Jej plany na relaks i czytanie zostają jednak zakłócone przez ekscentryczną rodzinę zamieszkującą największą willę na wyspie. Wśród nich wyróżnia się tajemnicza Nina, młoda matka z kilkuletnią córką. Obserwując jej życie, Leda zmuszona jest zmierzyć się z własnymi wspomnieniami i decyzjami z przeszłości, których nigdy nie miała odwagi skonfrontować. “Córka” to poruszający film o macierzyństwie, przebaczeniu i nieodwracalnych wyborach, który na długo pozostaje w pamięci widza.

Cały film „Córka” online

Film “The Lost Daughter” został wyreżyserowany przez Maggie Gyllenhaal, która jest jedynym reżyserem tego filmu. Premiera filmu odbyła się 3 września 2021 roku. Film należy do gatunku dramatu. Został wyprodukowany w USA, Izraelu i Grecji. Scenariusz filmu został napisany przez samą Maggie Gyllenhaal. Czas trwania filmu wynosi 122 minuty.

Gdzie oglądać „Córka” online?

Film “Canal + Premiery” można oglądać na platformie Canal+ VOD, która jest znana z szerokiej oferty filmowej, w tym premierowych produkcji.

Serwis “cineman” umożliwia oglądanie filmów online i jest znany z dużej biblioteki filmowej, obejmującej różne gatunki i kategorie.

Film można również obejrzeć na platformie VOD “rakuten”, która słynie z bogatej oferty filmowej, w tym zarówno nowości kinowych, jak i klasyków.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!