Chora na siebie

6.8/10

Fabuła

“Chora na siebie” to poruszający film, który ukazuje ciemną stronę relacji między Signe a Thomasem. Na pierwszy rzut oka wydają się być idealnymi partnerami, ale ich związek jest zdominowany przez niezdrową rywalizację i walkę o większe ego. Kiedy Thomas odnosi niespodziewany sukces jako artysta, równowaga w ich związku zostaje zachwiana. Signe, nie mogąc pogodzić się z tym, że teraz światło reflektorów skupia się tylko na jej partnerze, wpada w rozpacz i zaczyna celowo nadużywać niebezpiecznych farmaceutyków. To prowadzi do szybkiego pogorszenia jej zdrowia i wyglądu. Ale czy odrobina cierpienia jest warta współczucia i uwagi, które znów może skupić na sobie? Ten film porusza ważne tematy dotyczące relacji międzyludzkich, egoizmu i potrzeby akceptacji. Przeplatając dramatyczne momenty z głębokimi refleksjami, “Chora na siebie” skłania widza do zastanowienia się nad własnymi wartościami i priorytetami w życiu.

Cały film „Chora na siebie” online

Premiera filmu “Chora na siebie”, wyreżyserowanego przez Kristoffera Borgliego, odbyła się już 22 maja 2022 roku. Film, którego oryginalny tytuł to “Syk Pike”, jest czarną komedią o czasie trwania 97 minut. Został wyprodukowany w Norwegii i Szwecji. Scenariusz filmu również został napisany przez Kristoffera Borgliego.

Gdzie oglądać „Chora na siebie” online?

Film “Canal + Premiery” można oglądać na platformie Canal+ oraz w serwisie vod Canal+ Online. Serwis Canal+ Online słynie z szerokiej oferty filmowej, w tym premierowych produkcji, ekskluzywnych seriali oraz transmisji sportowych.

Film “Nowe Horyzonty VOD” można oglądać na platformie Nowe Horyzonty VOD. Serwis ten słynie z prezentowania niezależnych i artystycznych filmów z całego świata, często nagradzanych na międzynarodowych festiwalach.

Film “Moje Ekino” można oglądać na platformie Moje Ekino. Serwis ten słynie z bogatej biblioteki filmowej, obejmującej zarówno najnowsze produkcje kinowe, jak i klasyki kina.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!