Chip i Dale: Brygada RR

6.5/10

Fabuła

“Chip i Dale: Brygada RR – Powrót do akcji” to pełen humoru i emocji film, który przenosi nas w świat współczesnego Los Angeles. Po latach od anulowania ich popularnego serialu, Chip i Dale muszą stawić czoła nowym wyzwaniom i odnaleźć swoje miejsce w zmienionym świecie.

Chip, który kiedyś był znanym superbohaterem, teraz prowadzi spokojne życie jako podmiejski ubezpieczyciel. Dale, z kolei, tęskni za dniami sławy i pracuje na konwentach retro. Ich codzienne rutyny zostają jednak wywrócone do góry nogami, gdy jeden z byłych członków obsady znika w tajemniczych okolicznościach.

Aby ocalić przyjaciela i przywrócić dawne czasy, Chip i Dale muszą ponownie połączyć siły i reaktywować Brygadę Ryzykownego Ratunku. Wyruszają w pełną przygód podróż po Los Angeles, gdzie spotykają zarówno postacie z kreskówek, jak i prawdziwych ludzi.

Film “Chip i Dale: Brygada RR – Powrót do akcji” to nie tylko nostalgiczna podróż dla fanów serialu sprzed lat, ale także nowa historia pełna śmiechu, przyjaźni i akcji. Czy Chip i Dale będą w stanie pokonać przeciwności losu i odnaleźć swoje miejsce w nowym świecie? Przekonaj się sam i dołącz do nich w ich niezwykłej przygodzie!

Cały film „Chip i Dale: Brygada RR” online

Dzisiejsza data to 25.09.2023, a więc premiera filmu “Chip i Dale: Brygada RR” już się odbyła. Film został wyreżyserowany przez Akivę Schaffera i miał swoją premierę 20 maja 2022 roku. Oryginalny tytuł filmu to ‘Chip ‘n’ Dale Rescue Rangers’, a należy on do gatunku animacji, komedii i przygodowego kina. Produkcja pochodzi z USA. Scenariusz został napisany przez Dana Gregora i Douga Manda, a czas trwania filmu wynosi 99 minut.

Gdzie oglądać „Chip i Dale: Brygada RR” online?

Film można obejrzeć na platformie VOD, a konkretnie na serwisie Disney+. Disney+ jest znany z tego, że oferuje szeroki wybór filmów i seriali produkowanych przez Walt Disney Studios, Pixar, Marvel, Star Wars oraz National Geographic.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!