Cherry: Niewinność utracona

6.7/10

Fabuła

“Cherry: Niewinność utracona” to poruszający film opowiadający historię młodego studenta, który postanawia rzucić college i wstąpić do wojska. Główny bohater, wcielony przez utalentowanego Toma Hollanda, zostaje wysłany do Iraku, gdzie poznaje miłość swojego życia – Emily, granej przez Ciara Bravo. Jednak po powrocie z wojny, traumatyzowany zespołem stresu pourazowego, wpada w wir przestępczości i narkotyków.

Film ukazuje nie tylko brutalną rzeczywistość wojny i jej wpływ na psychikę żołnierzy, ale również pokazuje, jak łatwo można stracić niewinność i zatracić się w mrocznym świecie przestępczości. “Cherry: Niewinność utracona” to historia o walce z własnymi demonami, o próbie odnalezienia drogi powrotu do normalności i odkupienia za popełnione błędy.

Dzięki znakomitej grze aktorskiej Toma Hollanda oraz poruszającej fabule, film ten skłania do refleksji nad ceną, jaką płacimy za nasze decyzje oraz nad siłą ludzkiego charakteru w obliczu najtrudniejszych sytuacji. “Cherry: Niewinność utracona” to produkcja, która porusza emocje i zostawia trwały ślad w sercach widzów, przypominając nam o sile miłości i nadziei nawet w najciemniejszych chwilach.

Cały film „Cherry: Niewinność utracona” online

Premiera filmu “Cherry: Niewinność utracona” odbyła się już 26 lutego 2021 roku. Reżyserami tego dramatu są Anthony Russo i Joe Russo, a oryginalny tytuł filmu to po prostu “Cherry”. Film ten został wyprodukowany w USA i trwa 140 minut. Scenariusz został napisany przez Jessicę Goldberg i Angelę Russo-Otstot.

Dzisiejsza data to 9 września 2023 roku, więc premiera filmu “Cherry: Niewinność utracona” miała miejsce już jakiś czas temu. Jest to emocjonujący dramat, który porusza ważne tematy. Opowiada historię głównego bohatera, którego niewinność zostaje utracona w wyniku różnych okoliczności. Film ten z pewnością wzbudził wiele emocji wśród widzów, dzięki swojemu poruszającemu scenariuszowi i doskonałej reżyserii braci Russo.

“Cherry: Niewinność utracona” to film, który z pewnością warto obejrzeć. Jego premiera odbyła się już w 2021 roku, ale nadal jest on obecny w świadomości widzów dzięki swojej głębokiej tematyce i doskonałej grze aktorskiej. Jest to produkcja, która porusza ważne kwestie społeczne i emocjonalne, pozostawiając widza z refleksją na długo po zakończeniu seansu.

Gdzie oglądać „Cherry: Niewinność utracona” online?

Film można oglądać na platformie Apple TV. Ten serwis VOD słynie z szerokiej gamy filmów i seriali dostępnych w wysokiej jakości, a także z oryginalnych produkcji tworzonych specjalnie dla tej platformy.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!