Bodyguard i żona zawodowca

6.3/10

Fabuła

W filmie “Bodyguard i żona zawodowca” Michael Bryce, znużony swoją pracą ochroniarza, postanawia wziąć zasłużony urlop. Jednak jego plany na spokojny wypoczynek zostają pokrzyżowane, gdy Sonia, żona jego byłego klienta Dariusa, wpada w kłopoty. Sonia okazuje się być dziką i nieobliczalną kobietą, która pociąga za sobą problemy. Mimo początkowego sprzeciwu Michaela, obydwoje decydują się pomóc Dariusowi, który został porwany przez gangsterów. Ich misja ratunkowa staje się jeszcze bardziej skomplikowana, gdy na ich drodze pojawia się potężny i mściwy szaleniec o złowrogim planie. Jednak szaleniec ten nie zdaje sobie sprawy z pełnych możliwości Michaela, Dariusa i zwłaszcza jego żony. Czy bohaterowie zdołają pokrzyżować plany szaleńca i ocalić świat przed zagładą? Przekonaj się oglądając ten pełen akcji i humoru film!

Cały film „Bodyguard i żona zawodowca” online

Premiera filmu “Bodyguard i żona zawodowca” już się odbyła. Film został wyreżyserowany przez Patricka Hughesa, a jego oryginalny tytuł to “The Hitman’s Wife’s Bodyguard”. Jest to komedia akcji o czasie trwania 116 minut. Scenariusz filmu został napisany przez Toma O’Connora i Brandona Murphy’ego. Produkcja filmu odbyła się w USA. Premiera miała miejsce 10 czerwca 2021 roku.

Gdzie oglądać „Bodyguard i żona zawodowca” online?

Film “Canal + Premiery” można oglądać na platformie Canal+ oraz w serwisie Player+. Canal+ słynie z bogatej oferty filmowej, w tym premierowych produkcji oraz ekskluzywnych treści.

Serwis Amazon Prime Video oferuje również szeroki wybór filmów, w tym wiele popularnych tytułów.

Play Now to platforma VOD udostępniana przez operatora telewizji kablowej Play.

Rakuten TV to kolejny serwis VOD, który umożliwia oglądanie filmów online.

Natomiast Chili to włoski serwis VOD, który oferuje zarówno filmy, jak i seriale.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!