Bishōjo Senshi Sailor Moon Eternal

6.9/10

Fabuła

W magicznym kwietniu, gdy wiśnie rozkwitają, a Tokio ogarnia świąteczny nastrój, rozgrywa się niezwykła historia w filmie “Bishōjo Senshi Sailor Moon Eternal”. Gdy Księżyc przysłania Słońce i mrok zaczyna ogarniać Ziemię, Usagi i Chibi-Usa spotykają tajemniczego Pegaza, który poszukuje czarodziejki zdolnej zdjąć z niego klątwę Złotego Kryształu. Jednak na horyzoncie pojawia się trupa cyrkowa, której celem jest rozsianie koszmarów Lemurów po całej Ziemi, zdobycie Legendarnego Srebrnego Kryształu, przejęcie kontroli nad Księżycem i Ziemią, a w końcu podbicie całego wszechświata. Czy Sailor Moon i jej przyjaciele będą w stanie powstrzymać to złowrogie plany i przywrócić światło do swojego ukochanego miasta? Przekonaj się sam w tej pełnej magii i emocji opowieści o walce dobra ze złem.

Cały film „Bishōjo Senshi Sailor Moon Eternal” online

Premiera filmu “Bishōjo Senshi Sailor Moon Eternal” odbyła się już 8 stycznia 2021 roku. Film został wyreżyserowany przez Chiaki Kona i nosi oryginalny tytuł “Bishōjo Senshi Sailor Moon Eternal”. Jest to produkcja z gatunku Fantasy, Romans, Anime, która powstała w Japonii. Scenariusz filmu został napisany przez Kazuyukiego Fudeyasu i Naoko Takeuchi. Czas trwania filmu wynosi 80 minut.

Dzisiejsza data to 4 grudnia 2023 roku, więc premiera filmu “Bishōjo Senshi Sailor Moon Eternal” odbyła się już w przeszłości. Widzowie mieli okazję zobaczyć tę produkcję na ekranach kin już ponad dwa lata temu. Film cieszył się dużym zainteresowaniem ze względu na swoje unikalne połączenie fantasy, romansu i anime. Reżyserem tego filmu był Chiaki Kon, który zapewnił, że historia została przedstawiona w sposób fascynujący i emocjonujący.

“Bishōjo Senshi Sailor Moon Eternal” to japońska produkcja filmowa, która zdobyła popularność zarówno w kraju, jak i za granicą. Scenariusz został napisany przez Kazuyukiego Fudeyasu i Naoko Takeuchi, co zapewniło spójność fabuły z oryginalnym materiałem źródłowym. Film trwał 80 minut, co pozwoliło widzom zanurzyć się w magicznym świecie Sailor Moon na dłuższą chwilę.

Mimo że premiera filmu “Bishōjo Senshi Sailor Moon Eternal” miała miejsce w przeszłości, jego wpływ i popularność trwają nadal. Fanów tej serii nadal fascynuje połączenie fantasy, romansu i anime, które zostało przedstawione w tym filmie. Dzięki talentowi reżysera Chiakiego Kona oraz doskonałemu scenariuszowi autorstwa Kazuyukiego Fudeyasu i Naoko Takeuchi, “Bishōjo Senshi Sailor Moon Eternal” stał się jednym z najbardziej uwielbianych filmów wśród miłośników japońskiej animacji.

Gdzie oglądać „Bishōjo Senshi Sailor Moon Eternal” online?

Film można oglądać na platformie VOD, takiej jak Netflix. Netflix jest znany z szerokiej gamy filmów i seriali dostępnych w swojej bibliotece. Serwis ten oferuje również oryginalne produkcje, które zdobyły wiele nagród i cieszą się dużą popularnością.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!