Bielmo

6.5/10

Fabuła

“Bielmo” to pełen tajemnic thriller kryminalny osadzony w West Point w roku 1830. Gdy pewnego poranka odkrywane jest, że serce zmarłego kadeta zostało celowo usunięte, tragedia zamienia się w brutalne morderstwo. W obawie przed nieodwracalnymi konsekwencjami dla prestiżowej akademii wojskowej, dowódcy zwracają się o pomoc do detektywa Augustusa Landora (Christian Bale). Jednak rozwiązanie sprawy staje pod znakiem zapytania ze względu na kodeks milczenia żołnierzy. W tej sytuacji Landor zatrudnia ekscentrycznego kadeta, który nie przestrzega rygorów wojskowych i ma zamiłowanie do poezji – Edgara Allana Poe (Harry Melling). Razem będą musieli pokonać liczne przeszkody, aby odkryć mroczną prawdę ukrytą za tym makabrycznym morderstwem. “Bielmo” to film, który wciągnie widza w świat intryg, zagadek i niebezpieczeństwa, odkrywając jednocześnie mroczne zakamarki ludzkiej natury.

Cały film „Bielmo” online

Premiera filmu “Bielmo”, którego jedynym reżyserem jest Scott Cooper, odbyła się już 22 grudnia 2022 roku. Oryginalny tytuł filmu to “The Pale Blue Eye”, a jego gatunek to kryminal. Film został wyprodukowany w USA, a scenariusz napisany również przez Scotta Coopera. Czas trwania filmu wynosi 130 minut.

Dzisiejsza data to 26 czerwca 2023 roku, więc premiera filmu “Bielmo” odbyła się już w przeszłości. Widzowie mieli okazję zobaczyć tę produkcję przed kilkoma miesiącami i cieszyć się jej kryminalną fabułą przez 130 minut. Reżyser Scott Cooper zapewne był dumny z efektów swojej pracy, a widzowie mieli okazję docenić jego talent zarówno jako reżysera, jak i autora scenariusza. Film “Bielmo” z pewnością przyciągnął uwagę amerykańskiej publiczności, będąc wyprodukowanym w Stanach Zjednoczonych. Teraz pozostaje czekać na kolejne dzieła tego utalentowanego twórcy i zobaczyć, jakie historie jeszcze nam przedstawi.

Gdzie oglądać „Bielmo” online?

Film można oglądać na serwisie VOD, takim jak Netflix. Netflix słynie z szerokiej biblioteki filmów i seriali, w tym produkcji oryginalnych, które są dostępne w wysokiej jakości. Serwis ten oferuje również możliwość oglądania treści offline oraz personalizowane rekomendacje dla użytkowników.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!