Biały Tygrys

6.7/10

Fabuła

“Biały Tygrys” to film oparty na bestsellerowej powieści, który przedstawia niezwykłą historię Balrama Halwaia. Z poczuciem czarnego humoru opowiada o swojej niezwykłej podróży z biednej wioski do sukcesów jako przedsiębiorca we współczesnych Indiach. Balram zostaje kierowcą dla Ashoka i Pinky, którzy powrócili z Ameryki. Jako sługa bogatych panów, nauczył się służyć innym, ale pewnego wieczora uświadamia sobie, że jest tylko narzędziem w nieuczciwej grze. Ryzykując utratę wszystkiego, co osiągnął, buntuje się przeciwko niesprawiedliwemu systemowi, by powstać z kolan i stać się nowym rodzajem pana. Ta wyjątkowa historia, nagrodzona prestiżową nagrodą Bookera, porusza ważne tematy społeczne i stawia pytania o sprawiedliwość i wolność jednostki w dzisiejszym świecie.

Cały film „Biały Tygrys” online

Film “The White Tiger” został wyreżyserowany wyłącznie przez Ramina Bahrani. Premiera filmu odbyła się 22 stycznia 2021 roku. Oryginalny tytuł filmu to “The White Tiger”. Jest to dramat wyprodukowany w Indiach. Scenariusz filmu również został napisany przez Ramina Bahrani. Czas trwania filmu wynosi 125 minut.

Gdzie oglądać „Biały Tygrys” online?

Film można obejrzeć na platformie VOD, takiej jak Netflix. Netflix jest znany z szerokiej gamy filmów i seriali dostępnych w swojej bibliotece, w tym produkcji oryginalnych, które zdobyły wiele nagród. Serwis ten oferuje również personalizowane rekomendacje dla użytkowników, wysoką jakość transmisji i możliwość oglądania treści na różnych urządzeniach.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!