Bezpieczeństwo

4.8/10

Fabuła

W filmie “Bezpieczeństwo” śledzimy historię eksperta ds. bezpieczeństwa i jego rodziny, którzy nagle zostają wplątani w intrygujące tajemnice i sieć kłamstw po brutalnej napaści na młodą kobietę w nadmorskim miasteczku. Główny bohater, zmagając się z własnymi demonami, musi zmierzyć się z niebezpieczeństwem, które grozi nie tylko jemu, ale także jego najbliższym. W miarę jak fabuła rozwija się, odkrywamy coraz więcej skrywanych prawd i ukrytych motywów, które prowadzą do zaskakującego finału. “Bezpieczeństwo” to pełna napięcia i emocji opowieść o walce o prawdę i ochronie najważniejszych dla nas osób.

Cały film „Bezpieczeństwo” online

Premiera filmu “Bezpieczeństwo”, wyreżyserowanego przez Petera Chelsoma, odbyła się już 7 czerwca 2021 roku. Oryginalny tytuł filmu to “Security”, a jest on zaliczany do gatunku thriller. Produkcja filmu miała miejsce we Włoszech. Scenariusz został napisany przez Petera Chelsoma oraz Tinker Lindsay. Czas trwania filmu wynosi 117 minut.

Dzisiejsza data to 21 listopada 2023 roku, co oznacza, że premiera filmu “Bezpieczeństwo” odbyła się już w przeszłości. Film ten miał swoją premierę 7 czerwca 2021 roku i został wyreżyserowany przez Petera Chelsoma. Oryginalny tytuł produkcji to “Security”, a należy on do gatunku thriller. Film został wyprodukowany we Włoszech, a scenariusz napisali Peter Chelsom i Tinker Lindsay. Czas trwania filmu wynosi 117 minut.

Gdzie oglądać „Bezpieczeństwo” online?

Film można oglądać na platformie VOD, takiej jak Netflix. Netflix jest znany z szerokiej gamy filmów i seriali dostępnych w swojej bibliotece. Serwis ten oferuje również oryginalne produkcje, które zdobyły wiele nagród i cieszą się dużą popularnością.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!