Bez wyjścia

6/10

Fabuła

W filmie “Bez wyjścia” śledzimy losy Darby Thorne, głównej bohaterki, która w drodze do swojego rodzinnego miasta zostaje zaskoczona nagłą śnieżycą. W poszukiwaniu schronienia przed nawałnicą, dziewczyna trafia do Informacji Turystycznej przy autostradzie, gdzie spotyka innych podróżnych. Jednak w momencie, gdy odkrywa porwaną dziewczynkę ukrytą w jednym z zaparkowanych vanów, jej życie staje na ostrzu noża. Teraz Darby musi podjąć ryzyko i odnaleźć porywacza spośród pozostałych podróżnych, ryzykując własne życie. Czy uda jej się odkryć tajemnicę i uratować niewinną ofiarę? “Bez wyjścia” to pełen napięcia thriller, który wciągnie widza w mroczny świat tajemnic i niebezpieczeństw.

Cały film „Bez wyjścia” online

Premiera filmu “Bez wyjścia”, którego jedynym reżyserem jest Damien Power, odbyła się już 25 lutego 2022 roku. Oryginalny tytuł filmu to “No Exit”, a należy on do gatunku thriller. Film został wyprodukowany w USA, a scenariusz został napisany przez Andrew Barrera i Gabriela Ferrari. Czas trwania filmu wynosi 95 minut. Biorąc pod uwagę, że dzisiejsza data to 30 września 2023 roku, premiera filmu “Bez wyjścia” miała miejsce w przeszłości.

Gdzie oglądać „Bez wyjścia” online?

Film można obejrzeć na platformie VOD, a konkretnie na serwisie Disney+. Disney+ jest znany z tego, że oferuje szeroki wybór filmów i seriali produkowanych przez Walt Disney Studios oraz innych marek należących do Disney, takich jak Marvel, Star Wars, Pixar i National Geographic. Serwis ten jest dostępny na różnych urządzeniach, takich jak telewizory, smartfony, tablety i komputery.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!