Bez litości 3. Ostatni rozdział

7/10

Fabuła

“Bez litości 3. Ostatni rozdział” to film pełen napięcia i akcji, w którym Denzel Washington powraca jako nieustraszony Robert McCall. Były żołnierz sił specjalnych, mimo pragnienia spokojnego życia, nie potrafi przejść obojętnie obok krzywdy innych. Po porzuceniu pracy płatnego zabójcy dla rządu, McCall stara się pogodzić z przeszłością, ale znajduje ukojenie jedynie w wymierzaniu sprawiedliwości potrzebującym.

Tym razem akcja przenosi się do południowych Włoch, gdzie McCall odkrywa, że jego nowi przyjaciele są pod kontrolą miejscowych bossów mafijnych. Gdy sytuacja zaczyna się komplikować, McCall nie ma wątpliwości – musi stanąć w obronie swoich bliskich i podjąć walkę z mafią.

“Bez litości 3. Ostatni rozdział” to film, który porusza tematykę sprawiedliwości społecznej i odwagi. Denzel Washington wciela się w postać bohatera, który nie cofnie się przed niczym, by chronić tych, których kocha. Pełen emocji i niezapomnianych scen akcji, ten film zapewni widzom niezapomniane wrażenia i dreszczyk emocji. Czy McCall zdoła pokonać mafię i przywrócić sprawiedliwość? Odpowiedź na to pytanie znajduje się w “Bez litości 3. Ostatnim rozdziale”.

Cały film „Bez litości 3. Ostatni rozdział” online

Premiera filmu “Bez litości 3. Ostatni rozdział”, znanego również jako “The Equalizer 3”, odbyła się już 30 sierpnia 2023 roku. Film został wyreżyserowany przez Antoine’a Fuquę, a jego scenariusz został napisany przez Richarda Wenka. “Bez litości 3. Ostatni rozdział” to thriller akcji, który został wyprodukowany w USA. Mimo że dzisiejsza data to 2 października 2023 roku, premiera tego filmu już się odbyła, dając widzom możliwość zanurzenia się w emocjonującą historię pełną napięcia i akcji.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!