Bejbis

4.6/10

Fabuła

“Bejbis” to pełna humoru i emocji komedia, która opowiada historię Ada i Mikołaja – małżeństwa, które od lat cieszy się szczęściem i harmonią. Ich życie jest pełne seksu, kłótni i przyjaźni z różnymi ludźmi. Jednak wszystko zmienia się, gdy na świat przychodzi Janek – nieplanowany dar od losu. Przyjaciele są zszokowani, a córka zaniepokojona pojawieniem się konkurencji. Ada i Mikołaj muszą teraz zmierzyć się z nową rzeczywistością rodzinną, pełną nieprzespanych nocy, pieluch i braku intymności. Ich relacja zaczyna się psuć, a Ada jest wściekła na cały świat, a Mikołaj zaczyna rozglądać się za innymi. Czy uda im się odnaleźć radość życia, uratować miłość i zachować choć odrobinę wolności? Ta zabawna historia pokazuje, że nie jest łatwo, ale możliwe. “Bejbis” to film, który porusza serca widzów i jednocześnie dostarcza im mnóstwo śmiechu.

Cały film „Bejbis” online

Premiera filmu “Bejbis” odbyła się już 19 października 2022 roku. Film ten został wyreżyserowany przez jedynego reżysera, czyli Andrzej Saramonowicza. Jest to komedia, która została wyprodukowana zarówno w Polsce, jak i we Włoszech. Co ciekawe, scenariusz do tego filmu również został napisany przez samego Saramonowicza. Biorąc pod uwagę dzisiejszą datę, czyli 16 października 2023 roku, można stwierdzić, że premiera filmu “Bejbis” miała miejsce już w przeszłości.

Gdzie oglądać „Bejbis” online?

Film “Canal + Premiery” można oglądać na platformie Canal+.

Serwis Player+ jest znany z szerokiej oferty filmów i seriali, w tym produkcji polskich i zagranicznych.

Filmy można oglądać na platformie Amazon Prime Video, która słynie z bogatej biblioteki filmowej i oryginalnych produkcji.

Play Now to serwis VOD oferowany przez operatora telewizji kablowej Play.

Filmy można również zakupić lub wypożyczyć na platformie iTunes, która jest znana z szerokiej gamy filmów dostępnych do pobrania.

Polsat oferuje swoją własną platformę VOD, gdzie można oglądać filmy i seriale.

Cineman to serwis VOD, który oferuje różnorodne filmy i seriale, w tym produkcje niezależne i klasyczne.

Rakuten to kolejny serwis VOD, który oferuje szeroki wybór filmów i seriali.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!