Beckett

5.3/10

Fabuła

Beckett – film pełen napięcia i niebezpieczeństwa, który przenosi nas w czasie wakacji do słonecznej Grecji. Głównym bohaterem jest amerykański turysta Beckett, którego życie zostaje wywrócone do góry nogami po tragicznym wypadku. Aby oczyścić swoje imię, musi uciekać przed władzami, które depczą mu po piętach. Wraz z narastającymi niepokojami politycznymi, Beckett zostaje wplątany w niebezpieczną sieć spisku. Czy uda mu się dotrzeć do ambasady amerykańskiej i ocalić swoje życie? Ten film zapewni Ci niezapomniane emocje i trzymającą w napięciu fabułę.

Cały film „Beckett” online

Premiera filmu “Beckett” odbyła się już 4 sierpnia 2021 roku. Film został wyreżyserowany przez Ferdinando Cito Filomarino, a jego gatunek to thriller. Został wyprodukowany we Włoszech, Brazylii, Grecji i USA. Scenariusz filmu został napisany przez Kevina A. Rice’a. Czas trwania filmu wynosi 108 minut.

Dzisiejsza data to 24 września 2023 roku, więc premiera filmu “Beckett” miała miejsce już w przeszłości. Film ten został zrealizowany przez jednego reżysera, Ferdinando Cito Filomarino, który poprowadził go w kierunku thrillera. Produkcja filmu odbyła się we Włoszech, Brazylii, Grecji i USA. Scenariusz został napisany przez Kevina A. Rice’a, a cały film trwa 108 minut.

Gdzie oglądać „Beckett” online?

Film można obejrzeć na platformie VOD, takiej jak Netflix. Netflix jest znany z szerokiej gamy filmów i seriali dostępnych w swojej bibliotece, w tym produkcji oryginalnych, które zdobyły wiele nagród. Serwis ten oferuje również personalizowane rekomendacje dla użytkowników, wysoką jakość transmisji i możliwość oglądania treści na różnych urządzeniach.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!