Badman

6.2/10

Fabuła

“Badman: Marzenia się spełniają, ale czy to na pewno dobre dla Cedrica?”

Cedric, niezauważany aktor, wciąż marzy o wielkiej roli, która odmieni jego życie. I nagle, przypadek sprawia, że dostaje szansę zagrać Badmana – superbohatera, który przewyższa Avengersów. Jednak, czy ta rola okaże się błogosławieństwem czy przekleństwem?

Niedoszła gwiazda pierwszego dnia zdjęciowego ulega wypadkowi, który sprawia, że zaczyna wierzyć, że jest prawdziwym Badmanem. Odziany w kuse rajtuzy i kostium mejdinczajna, wyrusza na podbój świata, walcząc z prawdziwym złem. Jego moce jednak nie są do końca autentyczne.

Błyskotliwy jak młot Thora i silny jak stryjenka Supermana, nowy superbohater staje do bezpardonowej walki ze światem przestępczym. Czy Cedric poradzi sobie z tym wyzwaniem? Czy jego marzenie o sławie okaże się kosztowne dla niego i dla innych?

“Badman” to pełna humoru i akcji historia o marzeniach, które mogą się spełnić, ale niekoniecznie tak, jakbyśmy tego oczekiwali. Czytelnicy będą śledzić przygody Cedrica z zapartym tchem, pytając się, czy prawdziwa moc superbohatera tkwi w kostiumie, czy w nas samych.

Cały film „Badman” online

Premiera filmu “Badman”, którego jedynym reżyserem jest Philippe Lacheau, odbyła się już 2 lutego 2022 roku. Oryginalny tytuł filmu to “Super-héros malgré lui”. Film należy do gatunku komedii akcji i został wyprodukowany we Francji i w Belgii. Scenariusz filmu został napisany przez Philippe’a Lacheau i Juliena Arruti. Czas trwania filmu wynosi 82 minuty.

Gdzie oglądać „Badman” online?

Film “Canal + Premiery” można oglądać na platformie Canal+ oraz w serwisie Player+. Serwis Player+ słynie z szerokiej oferty filmów, seriali i programów telewizyjnych, w tym również premierowych produkcji. Natomiast film “cineman” nie jest dostępny w żadnym z wymienionych serwisów.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!