Athena

6.5/10

Fabuła

Po tragicznej śmierci najmłodszego brata w niewyjaśnionych okolicznościach, życie trzech rodzeństw zostaje wrzucone w chaos. W poszukiwaniu odpowiedzi na pytania, które dręczą ich dusze, rozpoczynają niebezpieczną podróż przez mroczne zakamarki swojej przeszłości. W miarę jak tajemnice zaczynają się odkrywać, odkrywają, że ich brat mógł być zamieszany w coś znacznie większego i bardziej niebezpiecznego niż się spodziewali. Czy będą w stanie odkryć prawdę i uwolnić się od tego koszmarnego obciążenia? “Athena” to film pełen napięcia, emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji, który z pewnością poruszy serca widzów i skłoni do refleksji nad siłą rodzinnych więzi i ludzką naturą.

Cały film „Athena” online

Premiera filmu “Athena” odbyła się już 2 września 2022 roku. Film został wyreżyserowany przez Romaina Gavrasa, który jest jedynym reżyserem produkcji. Oryginalny tytuł filmu to również “Athena”. Jest to film z gatunku dramatu i akcji, wyprodukowany we Francji. Scenariusz został napisany przez Romaina Gavrasa oraz Ladj Ly. Czas trwania filmu wynosi 97 minut. Biorąc pod uwagę dzisiejszą datę, czyli 27 września 2023 roku, premiera filmu “Athena” miała miejsce już w przeszłości, dokładnie rok temu.

Gdzie oglądać „Athena” online?

Film można obejrzeć na platformie VOD, takiej jak Netflix. Netflix jest znany z szerokiej biblioteki filmów i seriali, w tym produkcji oryginalnych, które są dostępne dla subskrybentów w dowolnym momencie i miejscu. Serwis oferuje różnorodne gatunki filmowe, od dramatów po komedie, a także filmy dokumentalne i animowane. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownicy mogą łatwo przeglądać i wybierać filmy, które chcą obejrzeć.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!