Armia umarłych

5.7/10

Fabuła

“Armia umarłych” to pełna akcji i napięcia produkcja filmowa autorstwa Zacka Snydera, znanego m.in. z filmów “300” i “Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera”. Fabuła rozgrywa się w Las Vegas, które zostało odcięte od reszty świata po wybuchu epidemii zombie. Głównym bohaterem jest Scott Ward, były żołnierz i mieszkaniec Vegas, który teraz zarabia na życie jako sprzedawca hamburgerów na obrzeżach miasta. Jego spokojne życie zostaje wywrócone do góry nogami, gdy szef kasyna, Bly Tanaka, proponuje mu niezwykłą misję – włamanie się do strefy kwarantanny opanowanej przez zombie w celu odzyskania ukrytych 200 milionów dolarów przed zniszczeniem miasta przez rząd. Ward decyduje się podjąć to wyzwanie, tworząc zespół specjalistów, którzy mają przeprowadzić niebezpieczny napad. Jednak mają niewiele czasu – tylko 32 godziny – aby osiągnąć swój cel, a dodatkowo muszą stawić czoła coraz bardziej sprytnym i szybkim hordom zombie. W tej największej operacji kryminalnej wszech czasów ocaleni będą musieli zaryzykować wszystko. “Armia umarłych” to film, który zapewni widzom niezapomniane emocje i nieustanne napięcie.

Cały film „Armia umarłych” online

Premiera filmu “Armia umarłych”, wyreżyserowanego przez Zacka Snydera, odbyła się już 21 maja 2021 roku. Oryginalny tytuł filmu to “Army of the Dead”. Film należy do gatunku horroru i akcji, a został wyprodukowany w USA. Scenariusz filmu został napisany przez Joby’ego Harolda i Shay’a Hattena. Czas trwania tego emocjonującego obrazu wynosi 148 minut. Dzisiejsza data to 11 lipca 2023 roku, co oznacza, że premiera filmu “Armia umarłych” odbyła się już w przeszłości. Jednakże, nadal można cieszyć się tym filmem, który zapewnia dreszczyk emocji i niezapomniane wrażenia.

Gdzie oglądać „Armia umarłych” online?

Film można obejrzeć na platformie VOD, takiej jak Netflix. Netflix jest znany z szerokiej gamy filmów i seriali dostępnych w swojej bibliotece, w tym produkcji oryginalnych, które zdobyły wiele nagród. Serwis ten oferuje również personalizowane rekomendacje dla użytkowników, wysoką jakość transmisji i możliwość oglądania treści na różnych urządzeniach.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!