Argentyna, 1985

7.2/10

Fabuła

“Argentyna, 1985” to poruszający film oparty na prawdziwych wydarzeniach. Julio Strassera i Luis Moreno Ocampo, dwaj odważni prokuratorzy, postanawiają w 1985 roku podjąć się ścigania zbrodni popełnionych przez krwawą dyktaturę wojskową w Argentynie. Pomimo silnych wpływów wojska w nowo powstałej demokracji, Strassera i Moreno Ocampo tworzą zespół młodych prawników, którzy stają się nieoczekiwanymi bohaterami tego starcia Dawida z Goliatem. W obliczu nieustannego zagrożenia dla siebie i swoich rodzin, bohaterowie muszą ścigać się z czasem, aby wymierzyć sprawiedliwość w imieniu ofiar junty wojskowej. Ten film ukazuje nie tylko odwagę i determinację tych prokuratorów, ale także ich poświęcenie dla sprawiedliwości i pamięci ofiar. “Argentyna, 1985” to historia pełna napięcia, emocji i ważnych przesłań, która porusza serca widzów i skłania do refleksji nad wartością prawdy i sprawiedliwości.

Cały film „Argentyna, 1985” online

Premiera filmu “Argentyna, 1985” odbyła się już 3 września 2022 roku. Film został wyreżyserowany przez Santiago Mitre, który jest jedynym reżyserem produkcji. Oryginalny tytuł filmu to również “Argentina, 1985”. Jest to dramat o czasie trwania 141 minut. Scenariusz został napisany przez Santiago Mitre oraz Mariano Llinás. Produkcja filmu odbyła się w Argentynie i Stanach Zjednoczonych.

Gdzie oglądać „Argentyna, 1985” online?

Film można obejrzeć na platformie VOD, a jednym z serwisów, na którym jest dostępny, jest Amazon Prime Video. Amazon Prime Video to popularny serwis streamingowy, który oferuje szeroki wybór filmów i seriali. Słynie z oryginalnych produkcji, takich jak “The Marvelous Mrs. Maisel” czy “The Boys”, oraz z bogatej biblioteki filmowej, w której można znaleźć zarówno nowości kinowe, jak i klasyki. Serwis ten umożliwia oglądanie filmów na różnych urządzeniach, takich jak telewizory Smart TV, telewizory z funkcją Fire TV Stick, smartfony, tablety i komputery.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!