Aquaman i Zaginione Królestwo

/10

Fabuła

W filmie “Aquaman i Zaginione Królestwo” Czarna Manta, mimo nieudanego wcześniejszego starcia z Aquamanem, nie przestaje pragnąć zemsty za śmierć ojca. Tym razem jednak jest potężniejsza niż kiedykolwiek wcześniej, posiadając moc mitycznego Czarnego Trójzęba. Aby pokonać ją, Aquaman musi zaskakująco prosić o pomoc swojego uwięzionego brata Orma, poprzedniego króla Atlantydy. Obaj muszą porzucić swoje różnice i współpracować, aby ochronić królestwo i uratować rodzinę Aquamana oraz cały świat przed nieodwracalnym zniszczeniem.

W rolach głównych ponownie występują Jason Momoa jako Arthur Curry / Aquaman, który teraz musi pogodzić obowiązki króla Atlantydy z byciem świeżo upieczonym ojcem. Patrick Wilson wciela się w Orma, przyrodniego brata Aquamana i jego głównego wroga, który teraz musi zmierzyć się z nową rolą niechętnego sprzymierzeńca. Amber Heard ponownie wciela się w postać Mery, królowej Atlantydy i matki spadkobiercy tronu. Yahya Abdul-Mateen II gra Czarną Mantę, która pragnie zniszczyć Aquamana, jego rodzinę i całą Atlantydę w imię zemsty. Nicole Kidman powraca jako Atlanna, zaciekła przywódczyni i matka o sercu wojownika. W swoich rolach powracają także Dolph Lundgren jako król Nereus i Randall Park jako doktor Stephen Shin.

“Aquaman i Zaginione Królestwo” to film pełen napięcia, akcji i emocji, który przenosi nas do fascynującego podwodnego świata Atlantydy. Czy Aquaman i Orm będą w stanie pokonać Czarną Mantę i uratować wszystko, co kochają? Przekonaj się sam!

Cały film „Aquaman i Zaginione Królestwo” online

Dzisiejsza data to 01.12.2023, a premiera filmu “Aquaman i Zaginione Królestwo” odbędzie się 20 grudnia 2023 roku. Film ten jest reżyserowany wyłącznie przez Jamesa Wana, znanego ze swojego talentu w tworzeniu filmów akcji. Oryginalny tytuł produkcji brzmi “Aquaman and the Lost Kingdom”. Jest to film z gatunku akcji, który został wyprodukowany w USA. Scenariusz do filmu został napisany przez Davida Leslie Johnsona-McGoldricka. Czas trwania tego widowiska wynosi 124 minuty.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!