Annette

6.4/10

Fabuła

“Annette” to poruszająca historia miłości pomiędzy Henrym, znanym komikiem, a Ann, utalentowaną śpiewaczką o światowej sławie. Para ta jest uwielbiana przez publiczność i wydaje się być idealnym, szczęśliwym związkiem. Jednak ich życie diametralnie się zmienia wraz z narodzinami ich pierwszego dziecka, Annette – dziewczynki obdarzonej niezwykłym talentem.

Nowy film mistrza światowego kina, Leosa Caraxa (“Holy Motors”), przenosi nas w ponadczasową opowieść o miłości, zazdrości i zemście. W tej anglojęzycznej produkcji francuskiego twórcy występują zdobywczyni Oscara, Marion Cotillard (“Niczego nie żałuję – Edith Piaf”), oraz nominowany do Oscara, Adam Driver (“Historia małżeńska”, saga “Gwiezdne Wojny”). Scenariusz, muzykę i piosenki do filmu stworzył zespół Sparks, którzy są również odpowiedzialni za produkcję muzyczną w takich hitach jak “La La Land” i “Moulin Rouge!”.

“Annette” to film, który porusza najgłębsze emocje i zapewnia niezapomniane przeżycia kinowe. Przenikliwa fabuła oraz doskonałe aktorstwo sprawiają, że ten film jest nie tylko rozrywką, ale także inspirującą refleksją nad naturą miłości i ludzkimi emocjami.

Cały film „Annette” online

Premiera filmu “Annette” odbyła się już 6 lipca 2021 roku. Film został wyreżyserowany przez Leosa Caraxa i jest jedynym jego reżyserialnym dziełem. “Annette” to dramatyczny musical, który został wyprodukowany we współpracy między Francją, USA, Meksykiem, Szwajcarią, Belgią, Japonią i Niemcami. Scenariusz filmu został napisany przez Russella Maela i Rona Maela. Czas trwania filmu wynosi 140 minut. Mimo że dzisiejsza data to 26 sierpnia 2023 roku, premiera filmu “Annette” miała miejsce już w przeszłości.

Gdzie oglądać „Annette” online?

Film można oglądać na następujących platformach:

1. HBO Max – Serwis VOD, który słynie z szerokiej biblioteki filmów i seriali, w tym produkcji oryginalnych HBO.

2. Player+ – Serwis VOD oferujący dostęp do różnorodnych treści, w tym filmów, seriali, programów telewizyjnych oraz transmisji sportowych.

3. Nowe Horyzonty VOD – Serwis VOD specjalizujący się w filmach niezależnych, artystycznych i niszowych, oferujący unikalne i nietypowe produkcje.

4. Kino pod Baranami – Kino niezależne, które udostępnia filmy online na swojej stronie internetowej lub na dedykowanej platformie VOD.

5. Moje Ekino – Serwis VOD oferujący szeroki wybór filmów i seriali z różnych gatunków, w tym zarówno nowości kinowe, jak i klasyki.

6. Rakuten – Platforma VOD, która umożliwia oglądanie filmów i seriali online, a także zakupienie lub wypożyczenie treści w formie cyfrowej.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!