Anna Nicole Smith: Nie znacie mnie

6.2/10

Fabuła

“Anna Nicole Smith: Nie znacie mnie” to poruszający film dokumentalny, który odkrywa przed widzami prawdziwe oblicze ikony popkultury – Vickie Lynn Hogan, znanej jako Anna Nicole Smith. Reżyserka Ursula Macfarlane (“Nietykalny”) i producentka Alexandra Lacey zabierają nas w podróż przez życie, śmierć i tajemnice tej niezapomnianej modelki i aktorki.

Od momentu swojego debiutu w “Playboyu” w 1992 roku, Anna Nicole Smith stała się uosobieniem amerykańskiego snu. Jej kariera rozwijała się błyskawicznie, jednak tragiczna śmierć w 2007 roku przerwała jej spektakularny sukces. W “Anna Nicole Smith: Nie znacie mnie” po raz pierwszy prezentowane są niepublikowane wcześniej nagrania, prywatne filmy i wywiady z osobami, które dotąd milczały na temat swojego związku z Anną Nicole.

Ten film ukazuje zupełnie nowy obraz kobiety, która przez wiele lat była postrzegana jedynie jako typowa blond piękność. Dzięki autentycznym nagraniom i intymnym wywiadom, widzowie mają okazję poznać prawdziwą Annę Nicole Smith – jej marzenia, ambicje, ale także jej wewnętrzne demony i trudności z jakimi musiała się zmagać.

“Anna Nicole Smith: Nie znacie mnie” to nie tylko historia jednej z najbardziej kontrowersyjnych postaci show-biznesu, ale również uniwersalna opowieść o poszukiwaniu miłości, akceptacji i spełnienia. Ten film pozwala nam spojrzeć za fasadę sławy i zobaczyć człowieka, który był znacznie bardziej skomplikowany i fascynujący, niż moglibyśmy sobie wyobrazić.

Cały film „Anna Nicole Smith: Nie znacie mnie” online

Premiera filmu “Anna Nicole Smith: Nie znacie mnie” odbyła się już 16 maja 2023 roku. Film został wyreżyserowany przez Ursulę Macfarlane, która była jedynym reżyserem produkcji. Oryginalny tytuł filmu brzmiał “Anna Nicole Smith: You Don’t Know Me”. Jest to biograficzno-dokumentalny film, który został wyprodukowany w USA. Czas trwania filmu wynosi 116 minut.

Gdzie oglądać „Anna Nicole Smith: Nie znacie mnie” online?

Film można oglądać na platformie VOD, takiej jak Netflix. Netflix jest znany z szerokiej biblioteki filmów i seriali, w tym produkcji oryginalnych, które są dostępne dla subskrybentów w dowolnym momencie i miejscu. Serwis oferuje różnorodne gatunki filmowe, od dramatów po komedie, a także dokumenty i animacje. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownicy mogą łatwo przeglądać i wybierać filmy, korzystając z różnych kategorii i rekomendacji personalizowanych na podstawie ich preferencji.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!