Akademia Dobra i Zła

6/10

Fabuła

“Akademia Dobra i Zła: Próba Przeznaczenia” to pełna magii i przygody opowieść o najlepszych przyjaciółkach, Sophie i Agathie, które odkrywają tajemnice powstawania bajkowych legend. W tej niezwykłej szkole chłopcy i dziewczynki uczą się, jak zostać prawdziwymi bohaterami lub złoczyńcami. Sophie, marząca o roli księżniczki, jest przekonana, że zostanie wybrana do szkoły Dobra, gdzie będzie mogła podążać śladami Kopciuszka i Królewny Śnieżki. Z kolei Agatha, uwielbiająca mroczne klimaty i koty, wydaje się być idealną kandydatką do szkoły Zła. Jednak los sprawia, że ich role zostają zamienione w wyniku niefortunnego zdarzenia. Czy ta niespodziewana zmiana pozwoli nam poznać prawdziwe oblicza naszych bohaterek? W tej emocjonującej i zabawnej historii przyjaźń dziewcząt zostaje wystawiona na próbę, a kluczem do przetrwania jest przeżycie baśniowej przygody. Czy Sophie i Agatha odnajdą swoje prawdziwe przeznaczenie? Przekonaj się sam w “Akademii Dobra i Zła: Próba Przeznaczenia”.

Cały film „Akademia Dobra i Zła” online

Premiera filmu “Akademia Dobra i Zła”, wyreżyserowanego przez Paula Feiga, odbyła się 19 października 2022 roku. Oryginalny tytuł filmu to “The School for Good and Evil”. Film, będący połączeniem dramatu, fantasy i akcji, został wyprodukowany w USA. Scenariusz został napisany przez Soman Chainaniego i Davida Magee. Czas trwania filmu wynosi 146 minut.

Gdzie oglądać „Akademia Dobra i Zła” online?

Film można obejrzeć na platformie VOD, takiej jak Netflix. Netflix jest znany z szerokiej gamy filmów i seriali dostępnych w swojej bibliotece, w tym produkcji oryginalnych, które zdobyły wiele nagród. Serwis ten oferuje również personalizowane rekomendacje dla użytkowników, wysoką jakość transmisji i możliwość oglądania treści na różnych urządzeniach.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!