A oni dalej grzeszą, dobry Boże

6.2/10

Fabuła

W filmie “A oni dalej grzeszą, dobry Boże” Państwo Verneuil obchodzą swoje 40. rocznicę ślubu, co jest powodem do radości i dumy. Jednak ich córki postanawiają zorganizować imprezę niespodziankę, która ma być jeszcze bardziej wyjątkowa. Na przyjęcie przyjeżdżają rodzice czterech zięciów – Rachida, Davida, Chao i Charles’a – z różnych zakątków świata. Państwo Verneuil są przekonani, że już mają pełne ręce roboty z tymi nietuzinkowymi zięciami, ale nie spodziewają się, jak bardzo się pomylili. Teraz muszą zająć się wszystkimi gośćmi i zapewnić im dobrą opiekę, a przy tym zachować spokój i opanowanie. Czy uda im się sprostać temu wyzwaniu? Przekonaj się sam, oglądając ten pełen humoru i wzruszeń film!

Cały film „A oni dalej grzeszą, dobry Boże” online

Premiera filmu “A oni dalej grzeszą, dobry Boże” już się odbyła 21 grudnia 2021 roku. Film został wyreżyserowany przez Philippe’a de Chauverona, a jego oryginalny tytuł to “Qu’est-ce qu’on a tous fait au Bon Dieu?”. Jest to komedia wyprodukowana we Francji. Scenariusz filmu został napisany przez Guya Laurenta i Philippe’a de Chauverona. Czas trwania filmu wynosi 97 minut. Dzisiejsza data to 6 września 2023 roku, co oznacza, że premiera filmu odbyła się już w przeszłości.

Gdzie oglądać „A oni dalej grzeszą, dobry Boże” online?

Film “Canal + Premiery” można oglądać na platformie Canal+.

Serwis Player+ oferuje szeroki wybór filmów do oglądania online. Słynie z bogatej biblioteki filmowej oraz możliwości oglądania programów telewizyjnych na żądanie.

“Nowe Horyzonty VOD” to serwis, który specjalizuje się w filmach niezależnych i artystycznych. Można tam znaleźć wiele tytułów, które nie są dostępne w tradycyjnych kinach.

“Kino pod Baranami” to kino w Krakowie, które udostępnia swoje filmy również na platformie VOD. Słynie z prezentowania filmów artystycznych i klasycznych.

“Moje Ekino” to popularny serwis VOD, który oferuje szeroki wybór filmów i seriali. Słynie z różnorodności oferty oraz możliwości personalizacji profilu użytkownika.

Rakuten TV to globalna platforma VOD, która umożliwia oglądanie filmów i seriali online. Słynie z dużej biblioteki filmowej oraz możliwości wynajmu lub zakupu filmów.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!