A miało być tak pięknie

5.1/10

Fabuła

W filmie “A miało być tak pięknie” poznajemy Andreę Singer, ambitną kobietę, dla której kariera zawsze była najważniejsza. Mimo że randkowanie nie sprawiało jej trudności, miłość nigdy nie była dla niej priorytetem… aż do momentu, gdy spotyka Dennisa – ekscentrycznego nerda o nieodpartym uroku osobistym. Jednak Dennis nie zdobywa serca Margot, przyjaciółki Andrei, która namawia ją do dokładnego zbadania swojego nowego partnera, używając różnych sztuczek.

W tym pełnym humoru i niespodziewanych zwrotów akcji filmie, Andrea będzie musiała zmierzyć się z dylematem między miłością a lojalnością wobec przyjaciółki. Czy uda jej się znaleźć równowagę między swoimi ambicjami a prawdziwymi uczuciami? Czy Dennis okaże się tym, na kogo czekała przez całe życie? “A miało być tak pięknie” to historia o poszukiwaniu prawdziwej miłości i odkrywaniu, że czasami życie potrafi nas zaskoczyć w najmniej oczekiwany sposób.

Cały film „A miało być tak pięknie” online

Premiera filmu “A miało być tak pięknie”, którego jedynym reżyserem jest Kimmy Gatewood, odbyła się już 23 czerwca 2021 roku. Oryginalny tytuł filmu to “Good on Paper”, a jest to komedia romantyczna o czasie trwania 92 minut. Film został wyprodukowany w USA, a scenariusz napisany przez Ilizę Shlesinger. Mimo że dzisiejsza data to 3 października 2023 roku, premiera tego filmu miała miejsce już w przeszłości.

Gdzie oglądać „A miało być tak pięknie” online?

Film można oglądać na platformie VOD, takiej jak Netflix. Netflix jest znany z szerokiej gamy filmów i seriali dostępnych w swojej bibliotece. Serwis ten oferuje również oryginalne produkcje, które zdobyły wiele nagród i cieszą się dużą popularnością.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!