A ha

6.3/10

Fabuła

“Trzy razy a-ha: Cena sławy” to poruszający film dokumentalny, który przenosi nas w świat norweskiego zespołu pop a-ha. Opowieść rozpoczyna się w 1985 roku, kiedy to ich przebój “Take on me” zdobywa pierwsze miejsce na liście Billboard, spełniając marzenie o międzynarodowej sławie. Jednak jak się okazuje, sława ma swoją cenę.

Film ukazuje powrót trzech przyjaciół z dzieciństwa na scenę muzyczną po latach. Teraz, gdy przekroczyli pięćdziesiątkę, każdy z nich ma swoje wymagania i oczekiwania. Trasa koncertowa oznacza trzy osobne garderoby, trzy osobne czarne limuzyny i trzy pokoje hotelowe. Widzimy jak zespół musi stawić czoła wyzwaniom związanym z organizacją takiej trasy, jednocześnie utrzymując harmonię i współpracę między sobą.

“Trzy razy a-ha: Cena sławy” to nie tylko historia o drodze do sukcesu, ale również o tym, jak sława może wpływać na relacje międzyludzkie. Film pokazuje, że nawet największe marzenia mają swoje konsekwencje i czasem trzeba zapłacić wysoką cenę za osiągnięcie celu. Jednak mimo wszystko, a-ha udowadniają, że ich przyjaźń i pasja do muzyki są silniejsze od wszelkich przeciwności losu. To inspirująca opowieść o determinacji, poświęceniu i prawdziwej wartości przyjaźni.

Cały film „A ha” online

Premiera filmu “A ha” odbyła się 12 czerwca 2021 roku. Film został wyreżyserowany przez Thomasa Robsahma, który jest jedynym reżyserem produkcji. Oryginalny tytuł filmu to “A-ha – The Movie”, a należy on do gatunku dokumentalnego i muzycznego. Film został wyprodukowany w Niemczech i Norwegii. Scenariusz został napisany również przez Thomasa Robsahma. Czas trwania filmu wynosi 109 minut.

Gdzie oglądać „A ha” online?

Film można oglądać na serwisach VOD takich jak polsat, Kino pod Baranami, Moje Ekino, cineman oraz vod_warszawa.

Serwis polsat słynie z bogatej oferty filmowej, w tym premier kinowych oraz popularnych seriali telewizyjnych.

Kino pod Baranami to serwis VOD specjalizujący się w filmach artystycznych i niezależnych.

Moje Ekino to platforma VOD, która oferuje szeroki wybór filmów i seriali, zarówno polskich, jak i zagranicznych.

Cineman to serwis VOD, który skupia się na filmach dokumentalnych i fabularnych o tematyce społecznej i kulturalnej.

Vod_warszawa to serwis VOD, który specjalizuje się w filmach i serialach związanych z Warszawą i jej historią.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!