365 dni: Ten dzień

3.5/10

Fabuła

“365 dni: Ten dzień” to film, który przenosi nas z powrotem do namiętnego świata Laury i Massimo. Ich miłość płonie jeszcze silniej, ale nowy rozdział nie będzie łatwy ze względu na powiązania rodzinne Massimo oraz pojawienie się tajemniczego mężczyzny, który pragnie zdobyć serce i zaufanie Laury za wszelką cenę. W drugiej części trylogii filmowej autorstwa Anny-Marii Siekluckiej, bohaterka przejdzie transformację, która przyniesie znaczące zmiany w jej życiu i relacji z Massimo. Powrócą ulubieni bohaterowie – najlepsza przyjaciółka Laury, Olga, oraz lojalny pomocnik Don Massima, Domenico. Dołączy do nich również nowa postać – przystojny i tajemniczy Nacho, którego obecność sprawi, że serca będą bić mocniej. Film nie zabraknie zapierających dech w piersiach włoskich krajobrazów, olśniewających kreacji i eleganckich sportowych samochodów. Przygotujcie się na kolejną porcję emocji i niezapomnianych chwil w towarzystwie bohaterów “365 dni: Ten dzień”.

Cały film „365 dni: Ten dzień” online

Premiera filmu “365 dni: Ten dzień” odbyła się już 27 kwietnia 2022 roku. Film został wyreżyserowany przez Barbarę Białowąs i Tomasza Mandesa, a gatunek, w jakim się on znajduje, to erotyczny. Produkcja filmu odbyła się w Polsce, a scenariusz został napisany przez Mojcę Tirs i Tomasza Mandesa. Czas trwania filmu wynosi 111 minut.

Dzisiejsza data to 3 lipca 2023 roku, więc premiera filmu “365 dni: Ten dzień” miała miejsce już ponad rok temu. Film ten z pewnością wzbudził wiele kontrowersji ze względu na swoją tematykę erotyczną. Reżyserzy Barbara Białowąs i Tomasz Mandes z pewnością starali się oddać atmosferę książki, na podstawie której powstał film. Polska produkcja zdobyła dużą popularność zarówno w kraju, jak i za granicą, przyciągając uwagę widzów swoją kontrowersyjną fabułą.

“365 dni: Ten dzień” to film, który porusza trudne tematy związane z miłością i pożądaniem. Jego długość trwania wynosząca 111 minut pozwala widzom na głębsze zanurzenie się w historię bohaterów. Premiera tego filmu była jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń kinowych w roku 2022 i z pewnością przyciągnęła tłumy do kin. Teraz, po upływie ponad roku od premiery, “365 dni: Ten dzień” nadal budzi emocje i dyskusje wśród widzów.

Gdzie oglądać „365 dni: Ten dzień” online?

Film można obejrzeć na platformie VOD, takiej jak Netflix. Netflix jest znany z szerokiej gamy filmów i seriali dostępnych w swojej bibliotece, w tym produkcji oryginalnych, które zdobyły wiele nagród. Serwis ten oferuje również personalizowane rekomendacje dla użytkowników, wysoką jakość transmisji i możliwość oglądania treści na różnych urządzeniach.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!